Tygodniowy wyjazd dla dwóch osób do ciepłych krajów w Europie

Kategoria:
Producent:

Tygodniowy wyjazd dla dwóch osób do ciepłych krajów w Europie

Kategoria:
Producent:
182 160 punktów HAP pro
Ilość
Opis produktu

Piaszczyste plaże, urokliwe miasta, liczne atrakcje, szalone imprezy to tylko część tego co mogą dać Ci wakacje w Europie. Do wyboru Hiszpania, Grecja, Portugalia i Włochy.

Hiszpania

Hiszpania to tętniące życiem miasta, pokaźne piaszczyste plaże, dobre wino, flamenco i tapas. Piękne krajobrazy i przyroda, a także dziedzictwo kulturowe i kulinarne sprawiają, że bezsprzecznie warto się tam wybrać. 

Grecja

Przepiękne różnorodne linie brzegowe sprawiają, że Grecja ma najpiękniejsze plaże w Europie. Znajdują się tam plaże piaszczyste, żwirowe, kamieniste,  białe, złote, a nawet różowe.

Wyśmienita grecka kuchnia to zdecydowanie jeden z ważniejszych powodów dla których warto tam pojechać. Świeże owoce morza, oliwki, feta i wyborne wino to produkty które koniecznie trzeba posmakować.

Typowa grecka uczta niesie za sobą wyjątkowy klimat, to wielogodzinna biesiada pełna pysznego jedzenia, zabawy i nocnych tańców. Wakacje w takim miejscu zdecydowanie rozwijają wiedzę kulturową.

Portugalia

Portugalia słynie ze spokojnego życia, otwartych szczerych ludzi, a także kameralnych pięknych zakątków. Cudowne, urokliwe zabytki ulokowane w niemalże każdym miasteczku i kilometry piaszczystych plaż idealnych na romantyczne spacery przy zachwycających zachodach słońca to to co ją wyróżnia. Liczne winnice, pola ryżu oraz pszenicy upiększają wyżynno- górzysty krajobraz. Będąc w Portugalii warto spróbować słynnego Porto, wszak tamtejsi winiarze należą do czołowych producentów tego trunku.

Włochy

Z kolei do Włoch warto się wybrać dla zachwycających pejzaży, niesamowitych pasm górskich, lazurowych jezior czy urokliwych miasteczek. Zdecydowanie odnajdą się tam miłośnicy historii i sztuki, wszak we Włoszech znajduje się najwięcej obiektów światowego dziedzictwa UNESCO. To tam posmakujemy jednej z najlepszych kuchni świata, w której obowiązkową pozycją jest pizza i spaghetti, jednak warto także posmakować miejscowej kuchni, gdyż Włosi cenią sobie lokalne produkty, które sprawiają, że smak potraw jest niepowtarzalny. 

 

Wymień punkty na wakacje w wybranym kraju, poznaj nową kulturę i wygrzewaj się w europejskim słońcu.

Pakiet zawiera:

*7 noclegów w wybranym hotelu minimum 4 gwiazdki

*do wyboru kraje: Hiszpania, Grecja, Portugalia, Włochy

*oferta all inclusive

*termin od maja do końca września

Najważniejsze  korzyści dla uczestników:

Szeroki wybór nagród. 9 kategorii i ponad 300 produktów do wyboru.

Bezpłatna przynależność do Programu! Udział w programie jest zupełnie darmowy!

Dodatkowe punkty. Cyklicznie pojawiają się promocje w których będziesz mógł zyskać dodatkowe punkty.

Dołącz do programu