Weekendowy wyjazd dla dwóch osób do SPA w Hotelu Arłamów

Kategoria:
Producent:

Weekendowy wyjazd dla dwóch osób do SPA w Hotelu Arłamów

Kategoria:
Producent:
45 360 punktów HAP pro
Ilość
Opis produktu

Położony u wrót Bieszczad na szczycie wzgórza, na granicy dwóch parków krajobrazowych: Gór Słonnych oraz Pogórza Przemyskiego Czterogwiazdkowy hotel Arłamów otoczony lasami Puszczy Karpackiej to idealny wybór na niezapomniany, luksusowy weekend. Aż trzypoziomowa ekskluzywna Strefa Spa to doskonałe miejsce do regeneracji ciała i umysłu. Dobrane indywidualnie zabiegi przy połączeniu z relaksującą muzyką pozwolą na pełne ukojenie po męczącym tygodniu. 

Kompleks posiada trzy restauracje, w których Szefowie Kuchni dbają o najmniejszy nawet szczegół korzystając z lokalnych świeżych produktów. Każda z nich charakteryzuje się stylowym eleganckim wnętrzem w którym znajdziemy unikalne menu.

Przyjemny wypoczynek zapewnią przestronne pokoje z pięknymi widokami wyposażone w prestiżowe meble, telewizor i łazienkę.

W czasie wolnym skorzystać można z licznych atrakcji sportowych. Hotel wyposażony jest między innymi w szereg boisk, park linowy czy stadninę koni. Pobyt w tym wyjątkowym miejscu na pewno pozostanie na długo w pamięci .

Wymień swoje punkty i przeżyj niezapomniany weekend w Hotelu Arłamów.

 

W pakiecie:

*2 noce w Hotelu Arłamów z wyżywieniem (śniadanie, obiadokolacja)

*voucher 500 zł do wykorzystania na atrakcje w hotelu Arłamów

*dostęp do rozgrzewających Saun i Strefy Basenów

 

 

Wymieniając swoje punkty na weekendowy wyjazd do SPA w Hotelu Arłamów otrzymujesz Voucher ważny 12 miesięcy. W celu rezerwacji konkretnego terminu należy skontaktować się z recepcją hotelu.   Vouchery realizowane są z wy łączeniem terminów specjalnych tj. Święta, długie weekendy, wakacje, ferie zimowe.  Voucher nie podlega wymianie na gotówkę. W przypadku częściowego wykorzystania wartości, pozostała kwota nie podlega zwrotowi.

Najważniejsze  korzyści dla uczestników:

Szeroki wybór nagród. 9 kategorii i ponad 300 produktów do wyboru.

Bezpłatna przynależność do Programu! Udział w programie jest zupełnie darmowy!

Dodatkowe punkty. Cyklicznie pojawiają się promocje w których będziesz mógł zyskać dodatkowe punkty.

Dołącz do programu